Hlavní navigace

Nové tiskárny od Samsungu pro studenty a domácí kanceláře

11. 1. 2010

Sdílet

Nové tiskárny od Samsungu pro studenty a domácí kanceláře


Společnost Samsung představila na CES 2010 v Las Vegas řadu kompaktních multifunkčních tiskáren vhodných pro celou škálu uživatelů, od studentských kolejí až po domácí kanceláře.


Stylové a dostupné černobílé laserové tiskárny

Černobílá laserová tiskárna Samsung ML-2525 je vybavena tlačítkem Easy Screen Print (ESP), které vytiskne celou pracovní plochu, což je užitečné při tisku více internetových stránek. Program AnyWeb Print společnosti Samsung, který je standardem pro řadu ML-2525, umožňuje uživatelům vybírat a přetahovat obsah z různých internetových stránek na jednu prázdnou stránku bez nutnosti dalšího editování či změny velikosti.

Samsung ML-2525

Model ML-2525W nahrazuje tlačítko ESP Ethernetovým vstupem a podporou bezdrátového připojení. Obě tiskárny dosahují rychlostí tisku až 24 stránek za minutu, jejich doporučené měsíční zatížení činí 12 000 stran a jsou vybaveny bezprašným kazetovým zásobníkem.

 

Výkonné černobílé laserové multifunkční zařízení

Multifunkční řada černobílých laserových tiskáren v čele s modely SCX-4623F/SCX-4623FW nabízí díky funkci kopírky, skeneru a faxu i další možnosti využití. S rychlostí tisku 23 stran za minutu a měsíčním zatížením 12 000 stran je toto výkonné zařízení určeno i pro náročnější uživatele. Zmíněné novinky nabízejí LED navigační rozhraní a funkci faxování přes počítač, která uživatelům umožňuje odesílat faxy přímo z plochy a přijímat je tamtéž bez nutnosti pracovat s tištěnými kopiemi.

Samsung SCX-4623F/SCX-4623FW

 

Ekologicky barevný tisk s mnoha funkcemi

Samsung dále nabízí řadu barevných laserových tiskáren i multifunkčních zařízení, které nabízejí rozlišení až 2400x600 dpi. Modely CLP-325 a CLP-325W jsou klasické barevné tiskárny, zatímco CLX-3185 a CLX-3185N (síťová verze) nabízejí tři funkce (tisk, kopírování a skenování) v jednom a modely CLX-3185FN a CLX-3185FW k tomu ještě přidávají faxování. Oba bezdrátové modely (325W a 3185FW) jsou vybaveny tlačítkem pro nastavení Wi-Fi, díky čemuž se podle Samsungu zkracuje doba nezbytná pro připojení k síti.

Všechny barevné tiskárny jsou designovány na měsíční zatížení až 20 000 stran a jsou vybaveny  softwarem AnyWeb - podobně jako černobílá zařízení. Tiskárny CLP-325 a CLX-3185 mají podobně jako jejich nesíťový černobílý protějšek tlačítko EPS pro tisk obsahu obrazovky. Navíc technologie NO NOISTM patentovaná společností Samsung snižuje celkovou úroveň hlučnosti, což zvyšuje kvalitu každého pracovního prostředí.

A nakonec je zde tlačítko pro ekologický tisk, které zjednodušuje tisk v odstínech šedé, čímž se společnost Samsung hlásí ke snazšímu omezování uhlíkové stopy. Díky tenkým chemických tonerům a tlačítku soft-power jsou modely konstruovány tak, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání energií.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?