Hlavní navigace

Nový CorelDraw urychlí práci grafiků

3. 4. 2014

Sdílet

Novinka poskytuje mimo jiné výkonné nástroje pro výplně, podporu práce na více obrazovkách i na dotykových obrazovkách nebo vylepšené možnosti sdílení obsahu s komunitou CorelDRAW. Podpora více jader i 64bitových systémů zase uživatelům umožňuje spustit více aplikací najednou a snadno zpracovávat velké soubory.

Nabízí například výběr pracovní plochy ze šesti předdefinovaných pracovních ploch navržených na základě úrovně odbornosti a pro specifické úlohy: Lite, Default, Classic, Adobe Illustrator, Photoshop, Advanced Page Layout nebo Advanced Illustration.

Dále dovoluje rychlé přizpůsobení pracovní plochy tak, aby odrážela libovolný postup práce, a to jednoduchým přidáním nebo odebráním tzv. ukotvitelných panelů, nástrojů a dalších položek.

Lepší výsledky lze dosáhnout i díky vyšší kontrole nad výplněmi a průhledností -- například lze vytvářet eliptické a obdélníkové přechodové výplně, ovládat průhlednost v rámci jednotlivých barev přechodové výplně, opakovat přechodové výplně v rámci objektů a přizpůsobovat úhel rotace výplně.

Produkt podporuje i vysoké hodnoty DPI, což zajišťuje konzistentní vzhled na všech zařízeních. Novinkou je i generátor QR kódů, které obsahují barvy, obrázky a text.

Sada zahrnuje produkty CorelDraw X7, Photo-Paint X7, PowerTrace X7, Connect X7, Website Creator, Capture X7, PhotoZoom Pro 3 a konečně ConceptShare, který dovoluje úzkou spolupráci a sdílení grafiky a nápadů s kolegy a klienty.

Koupit ji lze prostřednictvím trvalé licence (530 eur) a pomocí předplatného (25 eur měsíčně). K dispozici je i členství Premium (98 eur ročně), jež zajistí okamžitý přístup k novým funkcím, upgradu na další hlavní verzi sady CorelDRAW Graphics Suite bez dalších poplatků.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?