Hlavní navigace

Nový Workstation od VMwaru nabízí bohatší grafiku i vyšší výkon

2. 6. 2010

Sdílet

 

„VMware Workstation poskytuje vhodný způsob, jak se naučit pracovat s Windows 7, zkontrolovat kompatibilitu aplikací a otestovat své podnikové obrazy, a to vše na svém PC,“ řekl Pat Lee, ředitel společnosti VMware pro produkty pro desktopy. „Díky vyššímu výkonu VMware Workstation 7.1 se systémem Windows 7 a integrací tohoto operačního systému se mohou techničtí odborníci snadno učit, testovat a zkoušet nové platformy a technologie, jako je Windows 7, Microsoft Office 2010 a SharePoint 2010, aniž by narušili svá stávající počítačová prostředí.“

Mezi hlavní vylepšení VMware Workstation 7.1 patří podle výrobce:

Bohatší grafika umožňuje provozovat nejnáročnější aplikace

Až dvojnásobná výkonnost pro DirectX 9.0 a hardwarová akcelerace pro OpenGL 2.1 ve virtuálních strojích Windows 7 a Windows Vista zaručuje hladší přehrávání filmů i hraní her.

Vyšší výkon

• Optimalizovaný výkon rodiny procesorů Intel Core i3, i5, i7 pro rychlejší šifrování a dešifrování virtuálních strojů.

• Podpora ještě výkonnějších virtuálních strojů s osmi procesory (nebo osmi virtuálními jádry) a virtuálními disky o velikosti 2 TB.

• Možnost importovat a exportovat virtuální stroje v otevřeném virtualizačním formátu Open Virtualization Format (OVF 1.0) a načítat je přímo do VMware vSphere, nejlepší platformy v odvětví pro stavbu infrastruktur s technologií cloud.

Užší integrace

• Spouštění virtualizované aplikace přímo z hlavního panelu Windows 7, čímž vzniká hladké propojení mezi aplikacemi na vašem virtuálním stroji a na desktopu.

• Vestavěná funkce automatických aktualizací, která kontroluje, stahuje a instaluje aktualizace VMware Workstation.

Provozování více operačních systémů

VMware Workstation 7.1 podporuje přes 600 operačních systémů a nově i nejnovější operační systémy Linux včetně Ubuntu 8.04.4, Ubuntu 10.04, OpenSUSE 11.2, Red Hat Enterprise Linux 5.5, Fedora 12, Debian 5.0.4, Mandriva 2009.1.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?