Hlavní navigace

O2 pokrývá 3G signálem už i okresní města; navíc pro tuto síť nabízí i předplacené služby

20. 5. 2010

Sdílet

" V loňském roce jsme signál 3G rozšířili do dvanácti z celkem třinácti krajských měst. Dokončili jsme etapu pokrývání krajských měst a začínáme s rozšířením 3G sítě do okresních měst. Nejrychlejší mobilní internet nyní přinášíme 28 % populace. Jako další se na rychlé datové přenosy mohou k 1. 6. těšit obyvatele Berouna," říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2.

Mobilní internetové připojení je od června dostupné i formou předplaceného kreditu, a to v ráci služby O2 Předplacený mobilní internet.

Služba O2 Předplacený mobilní internet je dostupná ve čtyřech variantách podle počtu zakoupených denních balíčků. Denní balíčky se skládají z 24 hodinových bloků, které zákazník může čerpat kdykoliv během 2 měsíců od data jejich aktivace. V rámci jednoho bloku se pak může libovolně připojovat a odpojovat. Během tohoto intervalu má zákazník k dispozici 500 MB dat (FUP).

Cenové varianty jednotlivých denních balíčků:

1 den 50 Kč

5x 1 den 200 Kč

10x 1 den 350 Kč

30x 1 den 900 Kč

Zákazníci mohou předplacený mobilní internet pořídit ve 2 variantách:

O2 Mobilní internet sada

Tuto sadu tvoří předplacená SIM karta s 5 týdny internetu zdarma v kombinaci s USB modemem Huawei E1750. Zákazník ji pořídí za cenu 995 Kč. Instalace služby je velmi jednoduchá. Stačí vsunout modem do USB portu počítače, který sám spustí průvodce instalací. Pak již stačí kliknout na ikonu O2 průvodce připojením.

O2 Mobilní internet karta

Předplacenou datovou kartu mohou zákazníci pořídit i samostatně, a to za cenu 95 Kč. K dispozici je na značkových O2 prodejnách. Její součástí je kredit v hodnotě 50 Kč, odpovídající jednomu dni připojení zdarma. Karta může být vložena také do notebooku s integrovaným 3G modemem.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?