Hlavní navigace

O2 TV půjde pouštět na televizoru i bez set-top boxu

15. 10. 2019

Sdílet

Od poloviny října totiž mohou majitelé televizorů Samsung vyrobených v roce 2016 a mladších sledovat O2 TV prostřednictvím stejnojmenné aplikace.Tu naleznou v Samsung Storu přímo v televizoru.

Verzi aplikace pro televize LG a také pro Android TV, které využívá více výrobců, představí O2 v příštím roce. Následovat by měla i verze pro Apple TV.

"V průběhu října mohou diváci otestovat zkušební verzi naší aplikace O2 TV pro chytré televize Samsung. Začátkem listopadu pak bude k dispozici její ostrá verze," popisuje ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková.

Aplikaci podle ní mohou využít jak současní, tak i noví zákazníci. "Stávající zákazníci O2 TV se jednoduše přihlásí pomocí svých přihlašovacích údajů, ti noví si mohou službu dokonce vyzkoušet na měsíc za 1 Kč," dodává Tomášková.

V aplikaci mohou zákazníci využívat funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV nebo mobilní aplikace. Nechybí možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu nebo žánru.

Nově přibyla možnost si přidávat pořady do seznamu Oblíbených. K dispozici je také přehledný televizní program (EPG) nebo sekce Filmy, která zahrnuje oblíbenou O2 Videotéku s filmovými novinkami, ale i filmy, které jsou aktuálně ke zhlednutí na kanálech, které má zákazník ve svém tarifu.

Pro bezproblémové sledování je prý zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Smart TV umožní sledování v HD rozlišení (1080i).

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?