Hlavní navigace

Océ zavádí produkty Canon do svého portfolia

3. 12. 2010

Sdílet

První je řada imageRunner Advance8000, multifunkční černobílá tiskárna pro velkoobjemovou produkci. Druhá řada, imageRunner Advance C9000 PRO, je naopak barevná produkční tiskárna. Oba modely se dodávají v několika rychlostních provedeních (85, 95 a 105 A4/min u černobílé řady a 60 nebo 70 A4/min u barevné řady).

Obě řady míří do tzv. light production segmentu trhu, kde doplňují již stávající Océ portfolio, v případě řady imageRunner Advance nahrazují současný model Océ CS665. Obě nově zaváděné řady se mají podle výrobce vyznačovat šetrností k životnímu prostředí, a to díky nízké spotřebě i díky použitým recyklovaným materiálům.

Modulární koncept obou řad má umožnit stroje nakonfigurovat podle potřeb každého konkrétního zákazníka, k dispozici je na výběr z 5 finišerů, které lze mezi sebou kombinovat a lépe tak využít výhod inline finišování. Obě zaváděné řady jsou již od počátku plně podporovány softwarovými nástroji Prisma, zejména pak produkčními nástroji Océ Prismaacces, Océ Prismaprepare, Océ Prismaproduction a Océ Prismasatellite for ERP.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?