Hlavní navigace

OKI představuje novou řadu barevných LED multifunkcí MC300 pro malé pracovní skupiny

14. 9. 2009

Sdílet

OKI MC300

Nové síťové multifunkce formátu A4 nabízejí uživatelům tisk, kopírování, skenování a v případě modelu MC360 také faxování. Rychlost tisku je až 20 černobílých a 16 barevných stran za minutu.


O kvalitu tisku se stará digitální LED technologie. Software Template Manager 3.0, který je s novými multifunkcemi standardně dodáván, umožňuje díky připraveným šablonám vyrobit dokumenty v od vizitek až po více než metrové bannery. 

"Tiskárny MC350 a MC360 přinášejí kvalitní barevný tisk a jsou cenově dostupné pro  menší pracovní skupiny i domácí uživatele," říká Ing. Miroslav Tyburec, obchodní ředitel Oki Systems (Czech and Slovak) a doplňuje: „Pro zákazníky bude rozhodně zajímavý také fakt, že i na tuto novou řadu se vztahuje prodloužená tříletá záruka se servisem u zákazníka."

OKI MC350 a MC360 jsou nástupci multifunkčních zařízení C3520 a C3530. Oproti nim však nové modely nabízejí několik vylepšeními. Umožňují například skenování a faxování i bez přerušení probíhajícího tisku. Uživatelé jistě ocení i automatický podavač na 50 listů v základní výbavě, který zvládne kopírování velkého množství dokumentů bez nutnosti obsluhy. Samozřejmostí  je také intuitivní ovládací panel, jenž usnadní přístup k celé řadě dalších funkcí. Jednou z nich je možnost skenovat přímo do sítě, aniž by se musel používat dodatečný software nebo lokálně připojený počítač.


Modely MC350 a MC360 jsou v prodeji u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions.Doporučená koncová cena je od 11.690 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?