Hlavní navigace

Epson Perfection V600 Photo - skener pro nadšené fotografy

4. 10. 2009

Sdílet

Epson Perfection V600 Photo


Společnost Epson oznamuje uvedení skeneru Epson Perfection V600 Photo na trh. Epson ve své tiskové zprávě uvádí, že díky vysokorychlostnímu skenování, obnově a archivaci velkého množství filmů a tisků má skener V600 nižší spotřebu energie. Čas na zahřátí skeneru je výrobcem uváděn jako nulový, skenovat tedy můžete prakticky okamžitě. S optickým rozlišením 6400 dpi a optickou hustotou 3.4 DMAX pro skenování filmů vytváří skener Epson Perfection V600 Photo kvalitní digitální reprodukce zadaných předloh.

Perfection V600 Photo

Skener Epson Perfection V600 Photo se zabudovanou jednotkou pro skenování průhledných předloh podporuje plně panoramatické zobrazení filmů středního formátu. Uživatelé mohou vytvářet digitální archivy z fotografií, 35mm filmových pásků, diapozitivů a plně panoramatické filmy středního formátu (6 x 22 cm). Skener nevyžaduje žádný čas na zahřátí, proto můžete začít skenovat, jakmile přístroj zapnete. Skenování reflexních předloh je podle Epsonu 1,5krát rychlejší než u předchozích modelů.

Software Epson Scan byl upgradován a podporuje rovněž operační systémy Windows 7 a Snow Leopard. Další novinkou je náhledové okno s měnitelnou velikostí, možnost pojmenování souborů podle preferencí uživatele a inteligentní automatická expozice pro skenování filmů. Dalším softwarem je Epson Event Manager v2.3, který umožňuje správu tlačítka Scan, Adobe PhotoShop Elements 7  a ABBYY FineReader 6 Sprint Plus.

Přehled vlastností skeneru Epson Perfection V600 Photo:

•    skener filmů a fotografií s rozlišením 6400 dpi s technologií ReadyScan LED
•    odstranění prachu a škrábanců z filmů a fotografií pomocí technologií Digital ICE
•    skenování celé řady formátů filmů a fotografií
•    skenování do vícestránkových prohledávatelných dokumentů PDF
•    doporučená maloobchodní cena včetně DPH  7. 590,- Kč, k dostání od 5. října 2009

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?