Hlavní navigace

Photoshop CS6 je nyní k dispozici na Adobe Labs

22. 3. 2012

Sdílet

Společnost Adobe ve čtvrtek oznámila, že beta verze Adobe Photoshop CS6, tedy náhled toho, co má být obsaženo v příští verzi oblíbeného softwaru pro digitální zpracování obrazu, je k dispozici zdarma ke stažení na stránkách Adobe Labs. Zákazníci si mohou vyzkoušet nové prostředí a poskytnout produktovému týmu zpětnou vazbu. Beta verze Photoshop CS6 nabitá převratnými inovacemi, funkcemi a neuvěřitelným výkonem je k dispozici pro platformy Mac OS a Microsoft Windows. Finální verze se očekává v první polovině letošního roku.

„Photoshop CS6 bude milníkem, který posouvá hranice inovací ve zpracování obrazu s neuvěřitelnou rychlostí a výkonem,“ řekl Winston Hendrickson, viceprezident divize Digital Imaging Products společnosti Adobe. „Nemohli jsme se dočkat, až budeme tuto beta verzi Photoshopu CS6 moci sdílet s našimi zákazníky. Těšíme se na zprávy od nich a na způsoby, jakými budou beta verzi začleňovat do svých každodenních tvůrčích pracovních postupů.“

Nové funkce ve Photoshopu CS6 Beta
Beta verze Photoshop CS6 ukazuje zaměření společnosti Adobe na zvýšení výkonu, vylepšení zpracování obrazu a na kreativní nástroje, které nabízejí zákazníkům nové poznatky v oblasti digitálního zpracování obrazu. Mezi klíčové funkce patří nové přírůstky do rodiny nástrojů Content-Aware: Content-Aware Patch umožňuje větší kontrolu, neboť uživatelům umožňuje vybrat a kopírovat plochu obrazu pro vyplnění nebo „záplatování“ jiného. Content-Aware Move umožňuje uživatelům vybrat a přesunout objekt na nové místo v obraze.

Zákazníci zaznamenají neuvěřitelný výkon díky Adobe Mercury, který umožňuje dosáhnout téměř okamžité výsledky z oblíbených editačních nástrojů včetně Zkapalnění, Pokřivení loutky (Puppet Warp), Transformace a Světelné Efekty, moderní rozhraní zavádějící tmavé volby uživatelského rozhraní zase umožní, aby snímky více vynikly. Přepracované designové nástroje pak činí vytváření návrhů rychlejším a efektivnějším. Vektorové vrstvy umožňují uživatelům používat přerušované čáry a přechodové tahy, vyhledávání ve vrstvách jim pomáhá rychle se soustředit na každou vrstvu, na kterou potřebují, a nové styly umožňují designérům rychle použít vhodný typ procedury na jejich návrhy.

Kromě toho beta verze Photoshop CS6 nabízí všechny funkce programu Adobe Photoshop CS6 a Adobe Photoshop CS6 Extended, jako jsou nové 3D editační funkce a schopnosti kvantitativní analýzy zpracování obrazu. Tyto funkce budou zahrnuty do konečné verze Photoshop Extended CS6.

 

Adobe Photoshop CS6


Cena a dostupnost
Photoshop CS6 beta je k dispozici ihned k bezplatnému stažení v angličtině. Při instalaci budou muset uživatelé poskytnout Adobe ID pro dokončení jednorázového přihlášení a online aktivace produktu. Pro informace o tom, jak nainstalovat Photoshop CS6 beta, navštivte http://www.adobe.com/go/photoshopcs6. Zákazníci mohou poskytnout zpětnou vazbu na fóru
Photoshop CS6 Beta: http://www.adobe.com/go/pscs6_forum.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?