Hlavní navigace

Play.cz vstupuje na Facebook

15. 3. 2010

Sdílet

PLAY.CZ vstupuje na Facebook

 

Na adrese http://facebook.play.cz běží od 12. března 2010 funkční betaverze aplikace, jež spojuje nabídku rádií a hudebních článků na PLAY.CZ s interaktivitou Facebooku. Po přihlášení k aplikaci play.cz se uživatelům otevírá možnost získat přehled o tom, která rádia poslouchali a jaké skladby slyšeli. Kromě toho však mohou pozvat k poslechu svého oblíbeného rádia přátele, vidět jejich statistiky, dočíst se informace o právě hraném umělci a skladbě včetně jejího textu. Aplikace zatím běží v testovacím režimu, některé další funkce jsou proto zatím zablokované.

„Posluchači svou aktivitou na Facebooku při poslechu rádia například sbírají body, které si v „ostré verzi“ mohou vyměnit za nějakou výhru,“ vysvětluje Ladislav Soukup, specialista vývoje IT aplikací PLAY.CZ.

Kromě her, které systém odměňování posluchačů přinese v nejbližších týdnech, má aplikace PLAY.CZ význam i pro samotná rádia. Získají totiž informace, kdo jsou jejich posluchači, co se jim nejvíce líbí a do budoucna se zvažuje možnost interakce posluchače s rádiem v reálném čase v průběhu vysílání.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?