Hlavní navigace

Plně lokalizované videostřihové systémy CyberLink PowerDirector uvedl na náš trh Exac

8. 4. 2013

Sdílet

PowerDirector 11Nicméně řešení  tchajwanského CyberLinku představuje v oblasti videostřižen pro domácí a poloprofesionální užití velmi vysoký standard, který nabízí řadu funkcí dostupných až v profesionálních variantách střižen, poskytuje podporu dvou monitorů, z nichž jeden je jako náhledový pro vznikající video,  a také plně podporuje 64bitové prostředí, akceleraci výpočtů pomocí více grafických čipů či rozlišení 4K Ultra HD (čtyřnásobek Full HD). Pozorovatelé vyzdvihují i jeho jednoduché používaní.  

 PowerDirector 11 je jako první varianta tohoto řešení dostupná i češtině. Update  na  PowerDirector  11  CZ je  dostupný  zdarma  pro  existující uživatele  programu  PowerDirector  11  prostřednictvím  CyberLink  Update  Center,  retail  balení  lze  už zakoupit  v  obchodech .  Cena nejvyšší varianty Ultimate činí 2491 Kč, zajímavý je tzv. crossgrade, který dovoluje upgrade jakéhokoliv videořešení (tedy i Movie Makeru ve Windows) na verzi Ultra za 1790 Kč.

CyberLink uvádí na český trh i nové verze dalších svých programů . Jde třeba o PhotoDirector pro pokročilou editaci fotografií, ColorDirector pro postprodukční úpravu barev videa (lze tak třeba jednoduše vyměnit barvu nějakého objektu ve videu), AudioDirector pro správu zvuku či nejnovější verzi řešení PowerDVD, které nabízí mimo jiné sofistikovaný převod videa do vysokého rozlišení včetně vylepšení obrazu pomocí stabilizace nebo vyšší frekvence videoframů.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?