Hlavní navigace

Portál i-legálně.cz nabízí zdarma ke stažení hudební přehrávač izyPlayer

24. 9. 2010

Sdílet

Přehrávač je primárně určen pro využívání služby hudebního předplatného, která vám za 249 Kč měsíčně zpřístupní více než milion skladeb. A právě izyPlayer vám má po dobu trvání předplatného umožnit jejich snadné stahování, přehrávání nebo synchronizaci s přenosnými zařízeními. Pokud se rozhodnete službu předplatit na celý rok, přijde vás měsíčně na 199 Kč. Abyste si však byli jisti, do čeho jdete, nabízí i-legálně.cz možnost aktivace služby izyPředplatné do konce října na 14 dní zdarma.

Přehrávač izyPlayer ale na druhou stranu není jen pouhým nástrojem předplatného, ale umožní vám například volně poslouchat více než 100 internetových rádií nebo široký sortiment hudebního webu Bandzone.cz, který v současné době čítá více než 130 000 skladeb. Navíc můžete i vytvářet a sdílet své playlisty nebo si pustit „rádio“ hrající písničky vašeho oblíbeného interpreta.

"Při vývoji nové aplikace jsme se snažili zohlednit názory a připomínky našich dosavadních zákazníků. Všechny nadstavbové funkce by měly přispět k tomu, aby se každý uživatel dostal co možná nejrychleji ke své oblíbené muzice a zároveň aby mohl bez složitého pátrání objevovat i nové interprety a získat přehled o aktuálním dění," říká Petr Peřina, marketingový ředitel portálu i-legálně.cz. Aplikaci izyPlayer si můžete zdarma stáhnout na webu www.izyplayer.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?