Hlavní navigace

Portal: nová generace Informačního systému K2

2. 12. 2013

Sdílet

Na pravidelném podzimním workshopu společnosti K2 atmitec byla představena nová verze Informačního systému K2 s označením Portal. Zároveň s ní byly představeny i další novinky, včetně první generace K2 eshopu, přepracovaného uživatelského rozhraní či mobilních analytických nástrojů pro manažery.

„Měníme náš systém pro naše zákazníky - nová verze nabízí rychlejší a intuitivnější ovládání, přehledné a mobilní reporty a analýzy, modernizovaný systém notifikací, přístup přes mobilní zařízení či nové prodejní nástroje. Tohle všechno by mělo pomoci každé firmě ušetřit čas i náklady a zároveň také zajistit nové obchodní příležitosti,“ říká Marek Kučera, výkonný ředitel K2 atmitec.

K2 Portal

Nová verze K2 Portal obsahuje kromě vylepšení či optimalizace funkcí v již existujících modulech také úplné novinky. Mezi ně patří především první generace K2 eshopu, pokročilé analytické nástroje K2 analytics, modul Nabídky/poptávky či kompletně přepracovaná verze modulu K2 call centrum. Všechny novinky jsou součástí nové verze a jsou již k dispozici. Většina z nich navíc byla začleněna mezi základní funkcionality systému, takže jsou dostupné bez dalších nákladů držitelům licence IS K2.

Letošního workshopu společnosti K2 atmitec se zúčastnilo více než 250 návštěvníků a podle slov Marka Kučery odcházeli spokojeni: „Za všemi novinkami stojí několik měsíců tvrdé práce a jsme rádi, že to naši zákazníci dokázali ocenit.“

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?