Hlavní navigace

Přístupový bod na cesty od TP-Linku podporuje 4G

22. 1. 2015

Sdílet

Přístroj, který slouží také jako přenosný modem, je schopen vytvořit sdílené mobilní připojení pro různá zařízení od laptopu přes tablet po smartphony. Poté, co je do modemu vložena SIM karta s podporou 4G LTE, je automaticky vytvořena Wi-Fi síť s rychlostí 300 Mbit/s, do níž se může připojit až 15 uživatelů najednou.

K dispozici jsou jako vždy samozřejmě dvě pásma – 2,4 a 5 GHz – přičemž jednotlivá zařízení se do nich připojují v závislosti na kompatibilitě a místních podmínkách. Součástí přístupového bodu je také slot na microSD karty až do velikosti 32 GB, na které je následně možno ukládat data, jako jsou fotografie, videa, hudba a další.

TP-Link M7350

Jak již bylo uvedeno, lze všechna zařízení pomocí přístupového bodu připojovat k internetu s využitím jedné SIM karty. Rychlost připojení k internetu dosahuje až 150 Mbit/s pro download a 50 Mbit/s pro upload, což stačí na streaming HD videa nebo videokonferenční hovory.

K dalším vlastnostem patří výkonný akumulátor s kapacitou 2 550 mAh, který na jedno nabití zvládne fungovat až 10 hodin v kuse, a to při plném vytížení. K opětovnému nabití je využíván microUSB kabel.

Přenosný modem a přístupový bod TP-Link M7350 zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 3 899,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?