Hlavní navigace

Philips 220P2ES - displej do kanceláře

7. 10. 2010

Sdílet

Nový displej od společnosti Philips navíc má na zadní straně tlačítko ON/OFF, kterým můžete spotřebu monitoru snížit na nulu. V režimu „vypnuto“ je monitor zcela odpojen od napájení. K přednostem monitoru patří zabudovaný stereo audio systém se dvěma stereofonními reproduktory, které mohou být v závislosti na provedení umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

Uživatelé mohou využít také nastavitelnou základnu monitoru Super Ergo Base, jež umožňuje měnit náklon, natočení a výšku a otáčet o 90 stupňů tak, aby si uživatel mohl nastavit pozici monitoru. Otočný čep navíc dovoluje používat monitor v režimu zobrazení na výšku a na šířku; pro změnu orientace a lepší náhled na zvolený dokument nebo obrázek se monitor otočí v požadovaném směru.

Philips 220P2ES

Součástí displeje je také HUB se 4 porty USB 2.0. Uživatel může pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, například paměťové zařízení USB, fotoaparát, přenosný pevný disk, webovou kameru, PDA nebo tiskárnu. Standardní součástí všech nejnovějších monitorů Philips je funkce SmartImage, jež automaticky analyzuje zobrazovaný obsah a poskytuje  zobrazení v několika režimech (Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd.).

Technické parametry modelu 220P2ES:

Typ LCD panelu             TFT-LCD
Optimální rozlišení            1680 x 1050 při 60 Hz
Úhlopříčka                22“
Spotřeba                <22,5 W
Formát obrazu            16:10
Odezva                5 ms
Jas                    250 cd/m2
SmartContrast            500 000:1
Hmotnost                6,25 kg
Doporučená  cena        3871 Kč bez DPH
Záruka                    3 roky

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?