Hlavní navigace

Prohlédněte si chytrý telefon LG G4 v kůži, zaútočí na na Samsung Galaxy S6

29. 4. 2015

Sdílet

S plánem vyrobit a prodávat nejlepší mobil na světě přišlo LG. Sází na svůj nejnovější mogel smarthopnu LG G4. Lákadlem má být design, kdy je nazadní straně ručně třísločiněná kůže.

Nadšené fotografy zaujme široké nastavení fotoaparátu - nastavení ostření, uzávěrky, ISO, expozice či vyvážení bílé. Fotografie lze pořídit s 16 megapixelovým čipem v širokoúhlém poměru 16:9 a clona F1.8 umožňuje až o 80 % vyšší průchod světla než u předchozího modelu LG G3.

Formát fotografií je možné nastavit buď na RAW nebo JPEG bez ztráty detailů.

Přední fotoaparát je 8megapixelový a nová funkce Gesture Interval Shot umožňuje vyfocení čtyř fotografií po dvou vteřinách, což má zvýšit šance na povedený výsledek.

K další výbavě mobilu patří 5,5palcový displej G4 s technologií IPS Quantum Display. Barvy jsou o 20 % lepší, obraz o 25 % jasnější a o polovinu kontrastnější. Quad HD displej a technologie Advanced In-Cell Touch (AIT) kombinují LCD a dotekový senzor v jediné vrstvě, což má vést k lepší reprodukci barev i zvýšené citlivosti na dotek. 

Kapacita baterie 3 000 mAh a procesor Qualcomm Snapdragon 808 X10 LTE prý bezproblémově zajistí celodenní použití telefonu.  

LG G4 přichází také s předinstalovaným softwarem Google Office. Majitelé telefonu navíc získají zdarma na dva roky přídavných 100 GB na Google Drive.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?