Hlavní navigace

První powerline adaptér s rychlostí 1800 Mbps

27. 2. 2016

Sdílet

PLA5456 je model Ethernet adaptéru řady Powerline s podporou technologie HomePlug AV2 pro přenos dat rychlostí 1800 Mbps. Po zapojení do zásuvky adaptér umožňuje například plynulé a spolehlivé streamování videa v rozlišení 4K po celé domácnosti.

K adaptéru lze připojit i herní konzoly, a užívat si tak hraní her online bez zbytečných prodlev. Díky průchozímu provedení adaptéru navíc nepřicházíte o funkční elektrickou zásuvku.

Adaptéry stačí jen připojit jeden k routeru nebo bráně pro sdílení internetu a druhý k zařízením vyžadujícím internetové připojení. Využitím technologií HomePlug AV2 a MIMO dosahuje adaptér PLA5456 stejného síťového výkonu jako v případě přímého připojení k routeru.

Adaptér na jednom nebo dokonce dvou podlažích podstatně zlepšuje pokrytí pro internetové aplikace, jako je simultánní 4K streamování rádia, velkoplošné TV a Netflixu vyžadované v případě dvou gigabitových ethernetových připojení.

Adaptér Zyxel PLA5456 je průchozí, takže nepřijdete o funkci zásuvek a můžete nadále napájet stávající elektrická zařízení. Pro ještě lepší fungování sítě je adaptér vybaven filtrem, který eliminuje rušení produkované připojenou elektronikou. 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?