Hlavní navigace

První systém ERP pro SMB využívající technologii in-memory urychlí řízení podniku

2. 4. 2013

Sdílet

Novinka představuje škálovatelné řešení se zabudovanými analytickými schopnostmi, které je schopné realizovat velký objem transakcí. Tím umožňuje firmám řídit podnikání v reálném čase, což dosud kvůli časové náročnosti výpočtů nebylo vůbec možné.

Business One běžící na HANA nabízí kompletní nástroje pro malé podniky i podnikatele v jediném uživatelském rozhraní. Uživatelům bude pomáhat při všech aspektech řízení společnosti - od provozní až po strategickou úroveň, s podrobnějším přehledem a lepší kontrolou. Novinka, umožní podnikům výrazně snížit reakční doby díky analýze podnikových dat v reálném čase. Jejich zaměstnanci díky ní dokážou přijímat okamžitá a efektivní rozhodnutí.

Rychlost, kterou nabízí in-memory computing, pomůže malým firmám zvládat předtím neřešitelné problémy. Efektivita stoupne i díky nabídce předkonfigurovaných funkcí pro lepší uživatelský komfort. Patří mezi ně okamžité vyhledávání v podnikových datech a možnost provádět rozsáhlou interaktivní provozní analýzu.

Nový Business One nabízí obchodní přehledy v reálném čase ze stejného systému, který provádí transakční zpracování. To eliminuje potřebu samostatného datového skladu, pomáhá snižovat náklady a složitost IT prostředí. Nyní budou moci i malé firmy těžit z analytických funkcí Business Intelligence, které HANA poskytuje a díky nimž mohou jednoduchým způsobem analyzovat data napříč celým informačním systémem.

Představený produkt bude na trh uveden prostřednictvím prodejců v rámci programu SAP PartnerEdge.

"Řešení Business One postavené na platformě HANA je nejen rychlé a schopné lépe zvládat výzvy spojené s rostoucími objemy dat, ale je také velmi jednoduché, a to i pro ty, kteří s podnikovými informačními technologiemi teprve začínají. To je zvlášť důležité, protože v malých podnicích často jeden člověk musí obsáhnout celou jejich agendu. Zásadním přínosem pro malé firmy je zde skutečnost, že s tímto řešením získají plnohodnotný nástroj Business Intelligence založený na on-line analýze dat a bez nutnosti složitého vytváření datových skladů," řekl Lubomír Paprčka, Channel Enablement & Solution Expert SAP ČR.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?