Hlavní navigace

Samsung S3310 - klasik v kovovém plášti

3. 6. 2009

Sdílet

 

Samsung S3310Samsung představuje elegantního klasika s označením S3310. Telefon v  provedení z kvalitního kovu (podle výrobce by měl být odolný proti poškrábání) nabízí poměrně široký výčet funkcí. Mezi  jeho klíčové parametry patří 2,1“ displej, 2Mpx fotoaparát, tři grafická uživatelská rozhraní, automatická konverze SMS do poznámek a kalendáře nebo například funkce falešný hovor.

Samsung

Samsung S3310 disponuje kompaktními rozměry 109,9 x 46 x 10,9mm při hmotnosti 77 gramů. Pro zachycení důležitých okamžiků poslouží 2Mpx fotoaparát. Vnitřní paměť telefonu 25 MB lze rozšířit pomocí micro SD karty až o 8GB. O muziku se postará FM rádio s RDS.

Samsung S3310 dále nabízí svému uživateli prostor pro individualitu v  podobě jednoho ze tří volitelných grafických rozhraní. Radost telefon udělá i těm, kteří již nechtějí zapomenout na žádnou důležitou pracovní či soukromou schůzku nebo na partnerovy narozeniny - právě pro ně je totiž určena funkce automatického organizéru. Poslední zajímavostí je funkce Falešný hovor, díky níž lze vyvolat dojem, že někdo volá, a tak se diplomaticky ztratit z nepříjemného jednání.

Samsung S3310 je k dispozici na českém trhu za orientační cenu 3 299,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?