Hlavní navigace

Samsung spouští vlastní internetový obchod s mobilními telefony

30. 10. 2009

Sdílet

Samsung spouští vlastní internetový obchod s mobilními telefony


Společnost Samsung spustila ve spolupráci se společností Setos s.r.o. značkový internetový obchod na adrese: http://obchod.samsungmobile.cz. Návštěvníci v něm naleznou ucelenou nabídku telefonů a příslušenství Samsung  podpořenou informačním a obrazovým materiálem.

Internetový obchod Samsung mobile by se měl podle autorů tiskové zprávy stát jakousi alternativou k značkovým prodejnám Samsung. Zákazník si na internetu vybere mobilní telefon nebo příslušenství značky Samsung a do 48 hodin  od objednání ho již bude mít u sebe. Vybraný mobilní telefon Samsung si lze také osobně vyzvednout na jednom z 20 prodejních míst, zároveň provozovatel obchodu nabízí možnost využítí splátek.

Internetový obchod Samsung mobile je   součastí nově spuštěného portálu www.samsungmobile.cz, který poskytuje informace o většině telefonů Samsung a jejich příslušenství. Návštěvníkům jsou zde k dispozici fotografie, 3D zobrazení telefonů, manuály na jejich obsluhu, aktuální software telefonů ke stažení a v neposlední řadě i Samsung Fun Club – věrnostní klub pro majitele telefonů Samsung.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?