Hlavní navigace

SAP jako nedílná součást firemního IS? Nástroj Progressu to umožní

3. 4. 2012

Sdílet

Organizace tak mohou díky nástroji Progress Actional 8.2 významně zefektivnit a urychlit ty procesy a činnosti, které vyžadují podporu několika různých informačních systémů.  Například zpracování objednávek, zavádění nových produktů, přípravu podkladů pro výrobu nebo odhalování pokusů o podvody.

Navíc bude usnadněna celková správa podnikové informatiky a budoucí zavádění změn. Novinka s přídavným modulem pro ABAP byla certifikována firmou SAP pro společné využívání s integrační platformou SAP NetWeaver. Tato kombinace produktů umožňuje velmi snadno sledovat a řídit procesy a datové toky procházející napříč SAP, javovskými aplikacemi a dalším heterogenním prostředím.

Progress Actional umožňuje sestavit z izolovaných informačních systémů jednotný celek, centrálně jej řídit a optimálně využívat funkce jednotlivých systémů jako komponent tohoto celku (koncept SOA – servisně orientovaná architektura).

Jiří Gregor, předseda představenstva společnosti Galeos, která Progress Software zastupuje na českém a slovenském trhu, doplnil: „Věřím, že tato zpráva bude zajímavá i pro řadu organizací v České republice. SAP je vysoce výkonný nástroj pro řízení podnikových zdrojů, ale mnoho firem zatím nedokáže plně těžit z jeho synergie s dalšími informačními systémy. Spojení SAP NetWeaver a Progress Actional znamená možnost vytvořit jednolitý celek zahrnující SAP a v zásadě cokoliv dalšího.  Actional  představuje špičkový, propracovaný a osvědčený nástroj, který navíc může být nasazen během několika málo dnů. Taková změna není jen technologickou záležitostí, ale něčím, co může doslova akcelerovat podnikání a skokově zvýšit produktivitu.“

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?