Hlavní navigace

Škoda Yeti prezentována na Microsoft Surface

9. 3. 2009

Sdílet

Yeti ožívá na Microsoft Surface

 

Připravovaný model nového automobilu představila Škoda Auto netradičně, a to prostřednictvím interaktivního dotykového stolu Microsoft Surface, díky němuž účastníci získají mnohem konkrétnější představu o podobě nového vozu. Prostřednictvím nově vytvořených webových stránek, upravených přímo pro zařízení Microsoft Surface, si návštěvníci zase mohou zábavným a intuitivním způsobem prohlédnout novinku v nabídce vozidel značky Škoda.


„Jsme rádi, že nám Microsoft zařízení zapůjčil a umožnil nám tak představit nový vůz Škoda Yeti skutečně moderním způsobem. Microsoft Surface nám poskytuje nejen mnohem širší možnosti v oblasti prezentace, ale také efektivnější komunikaci se zákazníkem s cílem co nejlépe představit všechny novinky a výhody našich produktů. Surface navíc umožňuje vtáhnout zákazníka do samotné prezentace nebo konfigurace vozu,“ říká Jaroslav Černý, mluvčí společnosti Škoda Auto. 


Microsoft Surface je počítač ve stolku s dotykově ovládaným 30-palcovým displejem, který uživatelům přináší nové možnosti interakce a práce s informacemi. Bez použití tradičních ovládacích prostředků, jako je myš či klávesnice, mohou uživatelé intuitivně pracovat například s fotografiemi, informacemi, internetem a dalšími aplikacemi. Více informací o tomto zařízení najdete na stránkách http://www.surface.com.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?