Hlavní navigace

Soft-Tronik otevřel Juniper Net Lab

8. 8. 2009

Sdílet

Novou službu by měli ocenit hlavně zákazníci z podnikové sféry provozující datová centra a poskytovatelé služeb (service providers).

„Zákazníkům a zájemcům o síťové technologie Juniper můžeme díky nové laboratoři Juniper Net Lab nabídnout technické konzultační služby, workshopy a školení šité na míru jejich požadavkům,“ řekl Milan Bartek, Marketing Manager ze společnosti Soft-Tronik a dodává: „Vybudování této síťové laboratoře, která bude provozována v pražské kanceláři naší společnosti, dále upevní a zvýrazní pozici síťových řešení Juniper Networks na našem trhu.“

Juniper Networks Lab umožní modelování a demonstraci funkcí včetně QoS, multicastu, layer 2/3 VPN a MPLS s Traffic Engineering a také testování interoperability systémů různých výrobců. V oblasti switchingu je možno demonstrovat Layer 2/3 funkce, modelovat různé topologie a zákaznická řešení s ohledem na SOA, SaaS nebo si ověřit možnosti síťové virtualizace pro datová centra.

Juniper se opírá o unifikaci svých systémů, kdy všechny síťové systémy využívají jeden operační systém Junos se shodným ovládáním, což zákazníkům přináší jednoznačné přínosy díky rychlejšímu řešení nejrůznějších požadavků.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?