Hlavní navigace

Sony Ericsson Satio: Multimediální telefon pro náročné

30. 5. 2009

Sdílet

Sony Ericsson představuje nové přístroje z řady Entertaiment Unlimited

 

Společnost Sony Ericsson představuje trojici nových telefonů, které mají uživatelům přinést "neomezenou zábavu". Avšak za velmi omezující cenu. Nová generace rodiny Entertaiment Unlimited dostala od svých tvůrců japonská pojmenování Yari, Aino a Satio. Cena prvních dvou jmenovaných by se při jejich podzimním uvedení na trh měla pohybovat okolo  8 500 Kč, respektive 13 000 Kč. Špičkový model Satio by se měl na podzim prodávat za cenu 17 000 Kč.

Sation, nejdražší model Sony Ericsson pro "neomezenou zábavu", je vybaven 12-megapixelovým fotoaparátem s xenonovým bleskem, který doplňuje užitečná funkce automatického zaostřování. Dotykový displej smartphonu o úhlopříčce 3,5 palce zvládne rozlišení 640 x 360 pixelů a zobrazení 16,7 miliónů barev. Satio je vybaven také A-GPS navigací, MP3 přehrávačem, FM rádiem s RDS, Wi-Fi, Bluetooth modulem, technologií USB Mass Storage, výstupem na TV a mnohým dalším. Základním softwarem nového luxusní telefonu z dílny japonsko-švédské společnosti Sony Ericsson bude operační systém Symbian S60. 

Více informací o novém špičkovém telefonu Satio a jeho o něco slabších sourozencích Yari a Aino naleznete na českém webu specializovaném na Sony Ericsson.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?