Hlavní navigace

T-Mobile: Sportovní zpravodajství na 7 dní zdarma

26. 3. 2010

Sdílet

T-Mobile: Sportovní zpravodajství  na 7 dní zdarma

 

Získá fotbalová Sparta po dvou letech opět titul či jak dopadne aktuální úplatkářská aféra - to všechno zajímá sportovní fanoušky od Aše až po Jablůnkov. A právě pro ně přichystal T-Mobile možnost, jak být v obraze a přitom za zprávy ze světa branek, bodů a vteřin nezaplatit ani korunu. Každý fanoušek si nyní může vyzkoušet na týden zcela zdarma sportovní SMS a MMS info kanály. Na výběr jsou hned tři varianty zpravodajství: fotbalové, hokejové a přehled hlavních událostí z ostatních disciplín, a to buď v SMS nebo MMS podobě.

Sport do mobilního telefonu lze objednat pomocí SMS odeslanou telefonní číslo 4616:

Hokejové zpravodajství: MMS verze ++MMSSPORT H, SMS verze ++SPORT H
Fotbalové zpravodajství: MMS verze od iDnesu ++MMSSPORT F nebo od ČTK ++MMSFOTBAL, SMS verze ++SPORT F
Hlavní sportovní události: MMS verze ++MMSSPORT, SMS verze ++SPORT

Po sedm dní tak bude dostávat do mobilu každý uživatel, který si prvně přihlásí daný kanál, nejčerstvější sportovní novinky, výsledky či zajímavosti. Odběratelé SMS novinek obdrží denně jednu až pět textových zpráv, abonenti MMS zpravodajství jeden až dva multimediální přehledy.

Pokud se uživateli SMS/MMS info zalíbí, nemusí po uplynutí prvního týdne službu znovu objednávat - automaticky je mu aktivováno 30denní předplatné. To v případě SMS kanálu přijde na 49 Kč s DPH, MMS pak na 59 Kč s DPH. Samozřejmě že může zákazník sportovní zpravodajství po prvním týdnu nebo kdykoliv poté zrušit. Stačí odeslat SMS na telefonní číslo 4616 ve stejném tvaru jako objednací, jen místo dvou plus je potřeba napsat jedno mínus. Například pro zrušení MMS hokejových novinek bude mít zpráva tvar -MMSSPORT H.

Zákazníci T-Mobile mohou sledovat aktuální sportovní dění v přímém přenosu rovněž ve Videozóně (http://vz.t-zones.cz). Přehled výsledků a novinek je dispozici také na mobilním portále t-zones.cz v sekci Zpravodajství.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?