Hlavní navigace

Stropní IP kameru s nočním viděním nabízí AirLive

13. 4. 2012

Sdílet

Společnost AirLive představAirLive POE 280HDila novinku AirLive POE-280HD – stropní 1,3Mpix IP kameru s LED přísvitem a ICR filtrem, který umožňuje kameře vidět v noci. Kamera je vybavena snímačem CMOS, který umožňuje dosáhnout kvality obrazu HD. Nahrávací rozlišení díky tomu dosahuje až 1280x1024 pix., čtyřikrát více než v případě VGA. Kamera je osazena 4mm objektivem a 18 IR LED diodami, které umožňují provoz i v naprosté tmě na vzdálenost až 15 metrů. Odnímatelný IR-cut filtr umožňuje uživateli nastavit funkci nahrávání a světelných podmínek, což zajistí, že kamera je ideální pro většinu vnitřních prostor.

Kamera AirLive POE-280HD má slot pro karty microSD, jehož prostřednictvím je schopna nahrávat záznam, i když není připojena k LAN. Síťové funkce, jako je komprese H.264, napájení PoE a podpora ONVIF, umožňují instalaci zařízení v různých prostředích. Tyto kamery jsou vhodné například pro kanceláře, výtahy nebo nákupní centra.

U větších projektů je možno si při instalaci vybrat software CamPro Professional, řídící systém pro vzdálenou správu jednotlivých zařízení z jakéhokoli místa připojeného k internetu. K dispozici je i mobilní aplikace IPCAM Viewer, která umožňuje sledovat záběry z několika kamer v přístrojích s operačním systémem Android nebo iOS.

Doporučená koncová cena této kamery je 7 599 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?