Hlavní navigace

T-Mobile inovoval nabídku ADSL, chce nalákat i méně zkušené uživatele

24. 9. 2010

Sdílet

Zájemci, kteří uvažují o surfování z domova, ale nemají počítač, nyní u T-Mobile k Internetu ADSL bez pevné linky dostanou za zvýhodněnou cenu počítač Compaq 100eu, který patří do skupiny „all-in-one PC“ spojující monitor se zbývajícím hardwarovým zařízením (kromě klávesnice a myši). Počítač je postaven na platformě Intel Atom, a tak se hodí spíše pro základní práci - prohlížení internetu, přehrávání hudby a videa, manipulaci s dokumenty. Monitor nabízí úhlopříčku 20 palců (50,8 centimetrů) a rozlišení HD+.

Zákazníci, kteří na dva roky zvolí tarif Internet ADSL Standard bez pevné linky s rychlostí až 8 Mb/s, přijde nový počítač na 1999 korun včetně DPH. V ceně je rovněž ADSL modem. Standardně se přitom přístroj na trhu prodává minimálně za devět tisíc korun. Náročnější uživatelé mohou sáhnout po tarifu Internet ADSL Premium – bez pevné linky (rychlost až 16 Mb/s), modem a PC je v tomto případě bude stát 1 Kč s DPH.

Všem zákazníkům, kteří nejsou IT nadšenci, nabízí T-Mobile rovněž odbornou pomoc. K dispozici budou jednak pracovníci zákaznického centra, kteří poradí nebo vzdáleně díky aplikaci LogMeIn Rescue+Mobile mohou pomoci s vyřešením potíží. Každý uživatel má rovněž možnost objednat si zdarma výjezd technika, který se přímo u něj doma postará o instalaci počítače a zprovoznění internetu.  Do konce října je navíc k mání Internet ADSL Standard bez pevné linky za 399 korun včetně DPH. A to v rámci balíčku 2v1, který kombinuje za jednu cenu hlasový paušál a pevný internet.

Pro aktivací této nabídky je nutné uzavřít smlouvu na 24 měsíců k datovému tarifu Internet ADSL Standard bez pevné linky - na dva roky tak  zákazník získá zákazník surfování za 399 korun. Ušetřit mohou jak domácnosti, tak podnikatelé či malé firmy. Balíček 2v1 lze aktivovat téměř ke všem hlasovým tarifům, včetně těch nejnižších.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?