Hlavní navigace

Telefónica O2 nabízí dva internety za cenu jednoho

20. 8. 2009

Sdílet

O2 nabízí dva internety v jednom

Telefónica O2 začala nabízet kombinaci služeb za 750Kč/měsíc, která zahrnujvysokorychlostní internet na doma a k tomu nejrychlejší mobilní připojení na cesty.

"Jsme jediný operátor na tuzemském trhu, který nabízí zákazníkům možnost libovolně si zkombinovat fixní a mobilní služby pro svou domácnost. Zákazníci se nemusí rozmýšlet mezi dvěma druhy připojení nebo platit za oba. Za jedinečnou cenu získají oboje, jak internet na doma, tak mobilní internet na cesty. Navíc k O2 Mobilnímu internetu dostanou za pouhou jednu korunu miniaturní USB modem." říkáPetr Matějovský, ředitel pro marketing v segmentu domácností společnosti Telefónica O2.

Všichni zákazníci mohou nyní surfovat doma i na cestách za speciální cenu 750 Kč s DPH měsíčně po dobu jednoho roku. Stačí, pokud si do 30. října 2009 objednají službu O2 Internet spolu s O2 Mobilním internetem a uzavřou smlouvu na 24 měsíců. Svým mobilním zákazníkům nabízí Telefónica O2 další zvýhodnění. Mají-li některý z tarifů O2 NEON, získají dodatečnou slevu 100 Kč měsíčně a zaplatí za oba internety jen 650 Kč měsíčně.

Zákazníkům je k dispozici také samotný vysokorychlostní O2 Internet na doma za 600 Kč nebo další výhodné kombinace služeb.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?