Hlavní navigace

Telefónica O2 představuje nové tarify pro mobilní surfování

26. 6. 2010

Sdílet

Pro majitele chytrých telefonů, kteří chtějí používat internet ve svém mobilu, je nově k dispozici tarif O2 Internet v mobilu Plus. Zákazníci, kteří chtějí surfovat nejen v mobilu, ale i v notebooku, mohou využít nabídku tří nových tarifů mobilního internetu.

Služba O2 Internet v mobilu Plus umožní zákazníkům využívat internet a e-mail přímo v mobilu bez strachu, že se jim neúměrně navýší telefonní účet. Je dostupná na všech telefonech s internetovým nebo wapovým prohlížečem. Za týden surfování zákazník zaplatí 75 Kč s DPH. Měsíčně má pak k dispozici 500 MB dat (FUP). O jeho postupném dosažení je informován prostřednictvím SMS zpráv. První obdrží po dosažení 80 % limitu, další pak při jeho celkovém vyčerpání.

Nové portfolio nabízí zákazníkům, kteří se nechtějí vázat smlouvou, celkem tři varianty mobilních datových tarifů. Zákazník si tak může zvolit ten, který mu nejlépe vyhovuje. Pro ty, kteří s internetem začínají, je k dispozici O2 Mobilní Internet Start s FUP 500 MB a cenou 300 Kč měsíčně. Běžní uživatelé mohou zvolit O2 Mobilní Internet Standard s FUP 2 GB a cenou 500 Kč za měsíc. Pro náročné zákazníky, kteří často cestují a chtějí být neustále on-line, je připraven O2 Mobilní Internet Pro, který má FUP 10 GB a vyjde na 750 Kč za měsíc.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?