Hlavní navigace

TomTom nabízí Map Update Service na dva roky zdarma

1. 4. 2009

Sdílet

TomTom Map Update Service na dva roky zdarma

 

Zákazníci mohou nyní zdarma získat dvouleté předplatné služby Map Update Service k nově zakoupené navigaci TomTom GO 930 (Traffic) nebo GO 730 (Traffic). Díky této službě získají jistotu, že  je nepřekvapí  neustále se měnící silniční síť. Nabídky je možné využít ve všech českých maloobchodech počínaje dneškem až do 31. května 2009.

Své 24-měsíční předplatné Map Update Service zdarma si uživatelé mohou aktivovat prostřednictvím bezplatného softwaru TomTom HOME. Po dobu dvou let trvání předplatného budou ihned po zpřístupnění nových map zakázníci vybízeni k jejich stažení, a to jak při používání aplikace TomTom HOME, tak i e-mailem. Nové mapy vycházejí vždy čtvrtletně, což znamená, že získají až osm nových map okamžitě po jejich vydání. Map Update Service je  zatím dostupný pouze pro mapy západní a východní Evropy (42 států).

Všechny nové mapy pro řadu TomTom GO zahrnují technologii TomTom Map Share, která umožňuje uživatelům vytvářet opravy map přímo ve své navigaci a sdílet je s ostatními. Funkce IQ Routes navíc poskytuje řidičům efektivní trasy založené na historicky naměřených rychlostních profilech uživatelů z komunity TomTom. Jakékoli faktory, které mohou způsobit zpoždění, jako například kruhové objezdy či zpomalující retardéry na silnicích, jsou při výpočtu tras automaticky brány v potaz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?