Hlavní navigace

TomTom Start2 - levná GPS pro nenáročné

31. 3. 2010

Sdílet

TomTom Start2


TomTom představil nové inteligentní automobilové navigační řešení TomTom Start2 - lehký přístroj s kompaktní 9cm (3,5“) obrazovkou a částečně upevněným skládacím držákem. Mezi novými funkcemi najdeme navádění do jízdních pruhů, které má usnadnit navigaci na složitých křižovatkách. Tato funkce signalizuje řidiči, do kterého jízdního pruhu se má zařadit – výsledkem je podle výrobce snazší navigace a méně stresu na cestách.

TomTom Start2 je plně kompatibilní s dopravní službou RDS-TMC. Ta předává řidiči informace o aktuální dopravní situaci, postižených oblastech a odhadovaném zpoždění. Dokáže také naplánovat alternativní trasu, čímž pomáhá dostat se včas tam, kam máte namířeno.

 

TomTom Start2

 

TomTom Start2 má stejně jako jeho předchůdce zjednodušené uživatelské menu. To obsahuje pouze dvě volby – „Naplánovat trasu“ a „Prohlížet mapu“ – tím pomáhá vydat se na cestu bez zbytečných komplikací. Své zařízení může uživatel okořenit přikoupením StartSkins - vyměnitelných krytů, které jsou dostupné v paletě pestrých barev. K výpočtu optimální trasy a zajištění doby příjezdu používá technologie TomTom IQ Routes naměřené rychlosti na silnicích, analyzuje denní dobu i den, kdy se cesta koná.Cena a dostupnost

TomTom Start2 je v obchodech k dostání ve dvou verzích za doporučené ceny 3 390 Kč (verze s regionální mapou) a 4 490 Kč (verze s mapou Evropy a předplacenou službou aktualizace map na 2 roky). Vyměnitelné kryty StartSkins je možné zakoupit na www.tomtom.com/startskins.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?