Hlavní navigace

Toshiba Camileo H20 - nová stylová HD videokamera

25. 3. 2009

Sdílet

Toshiba Camileo H20

Společnost Toshiba oznámila nejnovější přírůstek do své řady videokamer s vysokým rozlišením. Všestranně použitelná HD kamera Camileo H20 nabízí záznam obrazu v plné HD kvalitě 1080p, navíc dle slov výrobce přináší také snadné používání a vyspělé technologie při energeticky úsporném provozu.

H20

Camileo H20 váží 340 g a snadno se vejde do dlaně, přičemž její ergonomický design zajišťuje, že všechna tlačítka jsou umístěna tak, aby ovládání bylo pohodlné. Záznam je možné prohlížet na otočném TFT displeji s úhlopříčkou 3" (7,6 cm) s poměrem stran 16:9 nebo pomocí integrovaných konektorů HDMI nebo AV na televizoru.

Kombinace 5x optického zoomu a 4x digitálního zoomu (2x při rozlišení 1080p) znamená, že i vzdálené scenérie je možné zachytit se všemi detaily. Zaujala nás také energeticky úsporná technologie snímacího senzoru CMOS, která umožňuje natáčet na jedno nabití až čtyři hodiny videozáznamu. Videokamera Camileo H20 dokáže rovněž snímat digitální fotografie s rozlišením více než 7,5 megapixelu (3200 x 2400 bodů) a pro zaručení kvalitnějších výsledků je vybavena integrovaným fotografickým bleskem.

H20

Model Camileo H20 se dodává s kabely pro připojení k televizoru HDMI (1,2 m) a AV (1,2 m), dále s USB kabelem (0,9 m), dobíjecí baterií NP60 typu Li-ion, síťovým adaptérem, pouzdrem (brašnou), čisticí utěrkou, CD diskem s podpůrným softwarem, příručkou pro rychlé seznámení s přístrojem a uživatelským manuálem.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?