Hlavní navigace

Toshiba uvádí na trh dva nové notebooky - Satellite Pro S500 a Portégé M780

4. 2. 2010

Sdílet

Toshiba uvádí na trh dva nové notebooky - Satellite Pro S500 a Portégé M780


Toshiba rozšířila svou nabídku profesionálních laptopů o nový 15,6palcový (39,6 cm) model Satellite Pro S500. Tento notebook určený pro každodenní profesionální využití je podle výrobce zaměřen na potřeby domácích kanceláří, na menší a střední firmy a na podnikatele.

Toshiba kromě toho představila také nový model řady Portégé v podobě ultrapřenosného notebooku Portégé M780. Tento 12,1palcový (30,7 cm) konvertibilní tablet PC má být určen pro mobilní zaměstnance v sektoru služeb, obchodní zástupce a kreativce. Jako pracovní nástroj si model Portégé M780 možná oblíbí i zaměstnanci škol a univerzit. Model Satellite Pro S500 bude k dispozici během prvního čtvrtletí roku 2010. Model Portégé M780 bude v Evropě, na Středním východě a v Africe uveden do prodeje během druhého čtvrtletí 2010.

 

Satellite Pro S500

Notebook Satellite obsahuje nejnovější procesory Intel řady Core i. Součástí notebooku je numerická klávesnice, velký touchpad a také balík aplikací Toshiba LifeSpace, což je balík programů společnosti Toshiba, který má usnadnit organizaci projektů (Toshiba Bulletin Board) a urychlit vyhledávání souborů (Toshiba ReelTime). Odolnost modelu Satellite Pro S500 byla údajně prověřena v testech pádu z výšky až 70 cm. Notebook je navíc vybaven klávesnicí odolnou proti polití tekutinami. Pokud budeme mít možnost, tyto vlastnosti notebooku rádi vyzkoušíme.

Satellite Pro S500

Model Portégé M780, ze kterého lze překlopením vytvořit tablet, nabízí 12,1palcový dotykový displej, který  využívá možnosti operačního systému Windows 7 s integrovanou technologií Touch Gestures. Když je počítač otevřený, slouží jako notebook s úplnou klávesnicí pro vkládání textu, zatímco když je využíván jako tablet PC, umožňuje ukládat rukou vytvořené náčrtky, diagramy a poznámky.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?