Hlavní navigace

Trend Micro přichází se zabezpečením virtualizovaných prostředí a cloudu bez agenta

28. 9. 2011

Sdílet

Trend Micro nabízí kombinovaný balíček s produktem VMware vShield, obsahující v rámci jediné nabídky Trend Micro Deep Security a antimalware bez klienta se softwarem VMware vShield Endpoint.

Před uzavřením této dohody museli zákazníci, kteří si přáli využít funkcí VMware vShield, získat software VMware vShield samostatně od společnosti VMware. Nyní bude Trend Micro jedním z prvních dodavatelů poskytujících zákazníkům zjednodušené licence, nasazení a podporu pro integrovaná řešení VMware vShield Endpoint, dostupné u společnosti Trend Micro a dodavatelů společných řešení Trend Micro - VMware.

Podle podmínek nové dohody bude Trend Micro poskytovat VMware vShield Endpoint jako OEM a nabízet kombinované řešení s Trend Micro Deep Security, ochranou proti malwaru pro virtualizovaná datová centra VMware bez potřeby agenta. Deep Security zajišťuje pokročilou ochranu pro virtualizované systémy a nejnovější verze obsahuje antimalware bez agenta a moduly IDS/IPS, ochrany webových aplikací, firewallu, monitorování integrity a kontroly protokolů.

Toto kombinované řešení dále vylepšuje schopnosti existujícího produktu Trend Micro Deep Security bez agenta, ať už jde o ochranu proti malwaru, firewall nebo IDS/IPS, díky přidání nového monitorování integrity souborů na bázi produktu VMware vShield.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?