Hlavní navigace

Třikrát telefon pro dvě SIM karty = Mivvy

15. 5. 2009

Sdílet

Mivvy - nové telefony pro 2 SIM karty

 

Společnost mivvy představuje trojici nových telefonů řady dual - mivvy dual touch, mivvy dual slider a mivvy dual nio. Všechny spojuje technologie True Dual SIM, tedy možnost používat současně dvě na sobě nezávislá telefonní čísla. K dispozici je přitom společný telefonní seznam a společná paměť zpráv i dalších dat.


Praktické využití tohoto řešení se nabízí například při použití pracovní i soukromé sim karty v jenom telefonu. Výhodné je také současné využití tarifů různých operátorů. Nemalé peníze lze takto ušetřit i na dovolené, když si jako druhé telefonní číslo pořídíte místní předplacenou SIM kartu.Mivvy dual touch na první podhled zaujme dominantním dotekovým 2.6" LCD displejem, který při dolním okraji splývá s podsvícenými senzorickými tlačítky. Atraktivní design ukrývá mimo jiné gyroskopický senzor, který automaticky změní orientaci displeje v situaci, kdy telefon otočíte. Vestavěný TV tuner umožňuje nejen sledování televize, ale i záznamu oblíbených pořadů. Přístroj je dodáván s 1GB paměťovou kartou zdarma. Doporučená maloobchodní cena činí 4.299 Kč s DPH.

MivvyMivvy dual slider je volbou pro fanoušky tohoto typu konstrukce - výrobce  přitom tvrdí, že vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost výsuvného mechanismu. Telefon nabízí jemný 2“ LCD displej. Díky rozměrům 96 x 48,5 x 17 mm a hmotnosti 74 g je dle vyjádření mivvy právě tento model nejmenším telefonem na světě s podporou technologie True Dual SIM. Doporučená maloobchodní cena byla stanovena na 3.999 Kč s DPH.

MivvyMivvy dual nio je typickým reprezentantem střední třídy. Práci s dotekovým 2" LCD displejem zjednoduší teleskopický stylus ukrytý v pravém dolním rohu. Telefon je dostupný ve dvou variantách, v pánské antracitově černé a dámské krémově bílé. Doporučená maloobchodní cena je 3.199 Kč s DPH.

 

MivvyVšechny přístroje jsou vybaveny FM rádiem, MP3 / MP4 přehrávačem a VGA fotoaparátem s možností záznamu videa. Podporují bezdrátové připojení BlueTooth, synchronizaci kontaktů MivvySync, MMS zprávy nebo připojení k USB. Standardem je samozřejmě i SIM Toolkit, prohlížeč WAP a slot pro microSD karty.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?