Hlavní navigace

Nové Twist tarify od T-Mobile: volejte po páté minutě zdarma

13. 8. 2010

Sdílet

Po provolání pěti minut nebo odeslání pěti SMS do jakékoliv sítě v rámci naší republiky získá zákazník ostatní hovory či SMSky po zbytek dne v síti T-Mobile zdarma. Tento model je na českém trhu předplacených karet relativně nový (dříve něco podobného nabízel pouze Vodafone) a spuštěn bude od pondělí 16. srpna 2010. Ceny volání i SMS jsou pro všechny balíčky stejné: volání za 6,90 Kč/minutu, SMS za 2,90 Kč do všech sítí. Pro nové Twist zákazníky je pak připraven stokorunový bonus na dobití po dobu tří měsíců.

Systém zákazníkům automaticky zašle informativní SMS s upozorněním v momentě, kdy dosáhnou požadované hranice a začnou volat nebo esemeskovat zdarma. Pro nové zákazníky je pak připravena odměna – pokud si každý měsíc dobijí alespoň 300 Kč, získají po dobu 3 měsíců 100 Kč jako bonus. Ani stávající zákazníci nepřijdou zkrátka, operátor je zahrnuje do nejrůznějších kampaní, v nichž mají možnost - v závislosti na dobití kreditu - získat různá zvýhodnění, např. bonusový kredit, volné SMS apod.

 

Tarif

Twist Začínám

Twist Povídám

Twist Posílám

Volání do všech sítí

6,90 Kč

6,90 Kč

6,90 Kč

Volání do sítě T-Mobile po 5. minutě

-

0 Kč

-

SMS do všech sítí

2,90 Kč

2,90 Kč

2,90 Kč

SMS do sítě T-Mobile po 5. SMS

-

-

0 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Hovory jsou účtovány po minutách.


Twist Začínám

Na každé nové SIM kartě je od 16. srpna 2010 nastaven tarif Twist Začínám. Zákazník si ihned může vybrat, jestli mu více vyhovuje výhoda Twist Povídám nebo Twist Posílám. Přechod je okamžitý  – stačí poslat textovou zprávu. Pokud si zákazník není jistý, zda zvolil správně, a chce své rozhodnutí změnit, není to žádný problém. T-Mobile umožňuje dvě bezplatné změny, aby si každý zákazník našel to své.

Twist Povídám

Twist Povídám je řešení pro náruživé telefonisty. Po provolání pěti minut do jakékoli sítě získá uživatel volání v rámci T-Mobile zdarma. Bezplatné hovory platí až do konce dne, tedy do 23:59:59. Stanovená hranice pěti provolaných minut do jakékoli sítě se načítá po vteřinách v průběhu celého dne. Zákazník ji může splnit jediným pětiminutovým hovorem nebo třeba pěti krátkými hovory po jedné minutě – na způsobu nezáleží. Jakmile zákazník dosáhne limitu, dostane automaticky SMS s dobrou zprávou, že nyní již volá do sítě zdarma.

Pokud je uživatel tohoto tarifu rovněž i Sponzorem, hovorem od sponzorovaného sbírá minuty pro splnění výhody. Má-li Sponzor pro daný den splněnu podmínku pro získání výhody a volá-li mu sponzorovaný, který je ze sítě TMCZ, hovor je rovněž zdarma. Tento tarif lze kombinovat se zvýhodněním Surf+, Víkend+, Pevná+, Nej Nonstop, SMS Víkend 300.  

Twist Posílám

Twist Posílám je určen zejména fandům textovek. I zde platí hranice pěti odeslaných SMS kamkoli v rámci České republiky. Jakmile dojde ke splnění podmínky, zákazník je opět informován textovou zprávou - a po zbytek dne posílá textové zprávy v síti T-Mobile zdarma. Do povinného limitu se nezapočítávají SMS na Nej číslo v rámci balíčku NejNonstop. Klient si k tarifu může aktivovat zvýhodnění Surf+, Víkend+, Pevná+, Nej Nonstop, SMS Víkend 300 a Volání 100. Zasílání informativních SMS lze samozřejmě snadno zrušit, a to textovkou. Stejným způsobem si zákazník může kdykoli v průběhu dne ověřit, jestli už je v bezplatném režimu či nikoli.

Stávající twistové tarify mohou zákazníci samozřejmě i nadále využívat, z nových tarifů lze na ně přecházet standardní tarifní změnou. Stejným způsobem mohou stávající zákazníci získat tarify Twist Povídám a Twist Posílám.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?