Hlavní navigace

Účinně eliminovat ataky DDoS umí novinka od Invea-tech

26. 3. 2015

Sdílet

FlowMon DDoS Defender je řešení na bázi toků (NetFlow), které má vysoký výkon umožňující analyzovat provoz a detekovat probíhající útok i na 100Gb sítích. Je tak vhodné pro nasazení u menších ISP i v globálních datových centrech.

 „FlowMon DDoS Defender lze jednoduše nasadit bez změn konfigurace, topologie datové sítě nebo dodatečných investic do síťových komponent. Samotné řešení nabízí také pokročilé možnosti spuštění okamžité reakce na útok a podporu heterogenních prostředí se sběrem flow statistik z aktivních prvků v různých formátech,“ říká Pavel Minařík, technologický ředitel Invea-Tech.

Společně s hardwarovým zařízením DefensePro společnosti Radware, které slouží pro „čištění“ legitimního provozu od DDoS, ochranu IT infrastruktury před downtime, zneužíváním zranitelností aplikací, malwarem a ostatními kybernetickými hrozbami, tak tvoří vhodný obranný set.

FlowMon DDoS Defender je dostupný jako modul pro FlowMon kolektor. Jako samostatné řešení umožňuje detekci a spuštění pokročilých reakcí na DDoS útoky. Ve spolupráci se službou tzv. Scrubbing centra či s Radware DefensePro potom prý dovoluje také efektivní eliminaci DDoS.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?