Hlavní navigace

U:fon nabízí do konce března Fofr Internet na rok za polovinu

1. 3. 2009

Sdílet

Díky této akci a modemu za 500 Kč tak mají zájemci do 31. března šanci získat Fofr internet za tuto akční cenu.
U:fon podle svých slov v lednu přivítal sto tisícího zákazníka a rozhodl se tuto skutečnost oslavit zvýhodněnou datovou nabídkou. 

Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona tvrdí, že v ČR je stále velká poptávka po vysokorychlostním mobilním internetu. Notebooky dnes tvoří více než 50 % všech prodaných počítačů v ČR a proto roste i zájem o mobilní přístup k internetu. S 50% slevou na paušál nyní zákazníci surfují první rok za 297 Kč, za dva roky zaplatí průměrně 446 Kč (pokud ovšem zájemce smlouvu po dvou letech neukončí, bude pak již trvale platit měsíční poplatek 594 Kč). Antoš pak dodává, že penetrace internetu v domácnostech je stále na úrovni pod 50 %, mnoho domácností tak stále datové připojení nemá a bude jej jistě v dohledné době řešit. Jedním z hlavních faktorů, proč lidé stále nemají přístup k internetu, je buď cena, nebo nedostupnost připojení v místě bydliště. U:fon se díky své nabídce tyto bariéry snaží odbourávat.

Podle našeho názoru je však škoda, že U:fon ze své nabídky odstranil tarif U:fonův Internet s měsíčním paušálem 236 Kč měsíčně, neboť ten patřil i díky své nízké rychlosti mezi nejlevnější způsoby internetového připojení na našem trhu a nyní je možné tento tarif aktivovat jen jako datový balíček přes mobilní telefony U:fona.

Zástupci čtvrtého českého operátora tvrdí, že Fofr internet pracuje s obvyklou rychlostí stahování dat 400-700 Kbit/s a odesíláním 200-400 Kbit/s. Jak dopadl tento typ mobilního připojení v našem testu si můžete přečíst v článku Testovali jsme U:fonův fofr internet.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?