Hlavní navigace

Ukládání do cloudu usnadní appliance od EMC

Sdílet

Pavel Louda 30. 12. 2013

CTA 10.0 podporuje archivaci ze systémů VNX do jiných úložných polí EMC, včetně systémů VNX, VNXe, Isilon a Data Domain, a dále do úložišť třetích stran, jako je Amazon S3 nebo Microsoft Azure.

CTA má přepracované rozhraní, které využívá vzhled a ovládání nástroje pro správu VNXe Unisphere. Dále zahrnuje průvodce, který uživatelům pomůže nakonfigurovat archivaci a migraci tak, že je provede potřebným nastavením, zásadami a úkoly. Intuitivní  rozhraní podle výrobce přispívá k rychlejšímu nastavení a snižuje náklady na správu.

Instalace nového CTA je navíc samoobslužná, což usnadňuje proces nasazení a šetří další instalační náklady. Neméně zásadní novinkou je prý také to, že u  CTA je rozšířena podpora veřejných cloudů díky archivaci do prostředí Microsoft Azure.

Zařízení CTA od počátku nabízelo podporu cloudových systémů Atmos a Amazon S3. Nyní tak přináší širší výběr cílů pro tiering do cloudu. Při archivaci do veřejného cloudu lze data šifrovat a komprimovat, což napomáhá jejich zabezpečení a dále spoří náklady díky nižším nárokům na kapacitu.

Našli jste v článku chybu?