Hlavní navigace

Ukládání do cloudu usnadní appliance od EMC

30. 12. 2013

Sdílet

CTA 10.0 podporuje archivaci ze systémů VNX do jiných úložných polí EMC, včetně systémů VNX, VNXe, Isilon a Data Domain, a dále do úložišť třetích stran, jako je Amazon S3 nebo Microsoft Azure.

CTA má přepracované rozhraní, které využívá vzhled a ovládání nástroje pro správu VNXe Unisphere. Dále zahrnuje průvodce, který uživatelům pomůže nakonfigurovat archivaci a migraci tak, že je provede potřebným nastavením, zásadami a úkoly. Intuitivní  rozhraní podle výrobce přispívá k rychlejšímu nastavení a snižuje náklady na správu.

Instalace nového CTA je navíc samoobslužná, což usnadňuje proces nasazení a šetří další instalační náklady. Neméně zásadní novinkou je prý také to, že u  CTA je rozšířena podpora veřejných cloudů díky archivaci do prostředí Microsoft Azure.

Zařízení CTA od počátku nabízelo podporu cloudových systémů Atmos a Amazon S3. Nyní tak přináší širší výběr cílů pro tiering do cloudu. Při archivaci do veřejného cloudu lze data šifrovat a komprimovat, což napomáhá jejich zabezpečení a dále spoří náklady díky nižším nárokům na kapacitu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?