Hlavní navigace

Telefónica O2 nabízí služby mobilní sítě UMTS v dalších třech krajských městech

22. 6. 2009

Sdílet

"Po Praze, Brně, Plzni a Ostravě nyní poprvé spouštíme síť nové generace ve třech místech najednou. Nezvyšujeme tedy pouze dostupnost 3G signálu, ale zrychlujeme také tempo pokrývání. Tímto krokem dostáváme svému slibu nabídnout veškeré výhody vysokorychlostního mobilního internetu obyvatelům co největšího počtu českých měst. K tomu nabízíme v současné době nejrychlejší mobilní internet na trhu za pouhých 600 Kč včetně DPH," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.
Od 22. června 2009 do 22. srpna probíhá v Českých Budějovicích, Olomouci a Ústí nad Labem speciální promo akce, ve které je pro obyvatele připravena zvýhodněná nabídka mobilního připojení.
Stačí, pokud si nově aktivují O2 Mobilní Internet, a za 600 Kč včetně DPH měsíčně pak mohou využívat ve svých noteboocích a netboocích plnohodnotný internet kdekoliv a kdykoliv. Oproti běžné ceně tak za měsíc ušetří 150 Kč.
Nejvýhodněji mohou zákazníci získat O2 Mobilní Internet v rámci nové struktury služeb pro domácnosti. V případě, že již využívají O2 Internet na doma, mohou si pořídit mobilní připojení za pouhých 150 Kč včetně DPH měsíčně.
Společnost Telefónica O2 v současné době podle svých slov jako jediný operátor na českém trhu přináší svým zákazníkům mobilní připojení s přenosovou rychlostí až 3,6 Mb/s. V horizontu dvou let se mohou těšit na navýšení této rychlosti až na 7,2 Mb/s.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?