Hlavní navigace

UPC přidává do nabídky nové programy, řadu z nich v HD kvalitě

21. 4. 2010

Sdílet

UPC mění satelit a přidává nové programy

Společnost UPC od 1. května začne měnit nastavení přijímacích zařízení svých zákazníků, díky kterému bude do nabídky kabelové televize zahrnuto zdarma několik nových programů. UPC Direct nabídne nově například CS Film, Fishing & Hunting, History Channel a Nat Geo WILD. Zákazníci vybavení HD televizemi budou navíc moci přijímat vysílání ve vysokém rozlišení řady programů včetně Novy Sport HD, National Geographic HD a Animal Planet HD.

Za zkvalitněním a rozšířením poskytovaných služeb stojí změna satelitního vysílače UPC Direct, která si však vyžaduje také přenastavení domácích parabolických antén. „Chceme našim předplatitelům tyto nové kanály a služby zprostředkovat co možná nejrychleji,“ uvedl Magnus Ternsjö, výkonný ředitel UPC DTH. Zákazníci UPC tak mohou v nejbližších dnech čekat návštěvu technika.

Krom změn v nabídce programů a technického zázemí vysílání se mění také název společnosti UPC Direct na UPC DTH. Jde o výsledek sloučení UPC Direct operující v České republice, Maďarsku a na Slovensku s rumunskou společností FocusSat.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?