Hlavní navigace

UPC rozšiřuje svou nabídku o nové HD kanály a dokumentární stanice

7. 7. 2010

Sdílet

Novými přírůstky jsou dokumentární televizní stanice Discovery HD Showcase, Discovery World, Discovery Science a Discovery Travel & Living. Na přelomu července a srpna pak přibude ještě kanál Spektrum HD, se kterým celkový počet nabízených stanic dovrší počet sto sedmi. Osmdesát čtyři z nich vysílá v české nebo slovenské jazykové mutaci a třináct v plném HD rozlišení, které se těší stále větší oblibě, a UPC jej navíc svým divákům nabízí bez příplatku. Všechny nové stanice se staly součástí nejvyšší nabídky Supreme a balíčku Plus, jejichž cena zůstala nezměněna. Na severu Čech budou nově zařazované televizní stanice z technických důvodů dostupné až na přelomu července a srpna.

Stanice Discovery World servíruje českým divákům 24 hodin denně dokumentární pořady z historie i ze současnosti v jejich mateřském jazyce.

Discovery Science pochopitelným a leckdy i zábavným způsobem vysvětluje největší technologické projekty, představuje průlomové objevy, informuje o zajímavých trendech ve výzkumu a o praktickém využití moderních technologií. Kanál vysílá 24 hodin denně a v češtině.

Discovery Travel & Living je lifestylová televizní stanice zaměřená především na ženy a problémy, se kterými se ve svém každodenním životě setkávají, jako zdraví, rodina, kariéra, vztahy, přátelství, móda a volný čas. Stanice vysílá 24 hodin denně v angličtině.

V programové nabídce Discovery HD Showcase najdete kombinaci těch nejoblíbenějších seriálů a pořadů z produkce společnosti Discovery. Vysílá 24 hodin denně, v angličtině a ve vysokém rozlišení.

Spektrum HD je zábavně-vzdělávací stanice, která vysílá populárně-vědecké programy orientované jak na společnost, civilizaci historii a přírodu, tak na cestování, či problémy rodinného života. Bude vysílat denně, a to v originálním znění. Česká jazyková stopa je nicméně v přípravě.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?