Hlavní navigace

V Česku se dnes začal prodávat Office 2010 pro domácnosti a menší firmy

31. 8. 2010

Sdílet

V českých obchodech se dnes začaly prodávat české verze sad Microsoft Office 2010 určené domácnostem a menším firmám. K dispozici jsou tři sady ve formě krabice nebo karty s produktovým klíčem, které se liší cenou a počtem zahrnutých produktů. Mezi hlavní výhody nové verze kancelářského software patří podle autorů především zjednodušené uživatelské rozhraní, lepší práce s videem a obrázky nebo možnost ukládání souborů do webového úložiště SkyDrive poskytovaného společností Microsoft.

Sady Office jsou k dispozici nejen v klasické krabicové formě, ale i jako karty s kódem Product Key, které obsahují pouze licenci a instalační kód, přičemž jsou cenově výhodnější. Samotné programy si pak v případě zakoupení karty může uživatel stáhnout z webu nebo je nalezne předinstalované na nově zakoupeném počítači.

Sada Microsoft Office 2010 nazvaná Pro studenty a domácnosti zahrnuje čtyři základní aplikace: Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Její doporučená maloobchodní cena ve formě karty s instalačním kódem činí 2490 Kč. Sada Pro podnikatele, která je určená menším firmám, obsahuje navíc program Outlook a její doporučená maloobchodní cena v případě karty s kódem činí 5990 Kč. Sada Professional navíc obsahuje ještě programy Publisher a Access.

Více informací o Office 2010 a zkušební verzi naleznete zde: http://office.microsoft.com/cs-cz/

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?