Hlavní navigace

Velkoobjemový inkoustový tisk na doma nabízí HP

28. 2. 2017

Sdílet

Tiskárny dokážou se sadou tří barevných lahviček inkoustu HP vytisknout až 8 000 stran nebo 5 000 stran s jednou lahvičkou s černým inkoustem. Při ceně 210 Kč za jednu lahvičku tak prý jde tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 Kč a barevnou od 0,28 Kč.

Inkousty od HP jsou podle výrobce navíc speciálně vytvořené tak, aby byl tištěný text co nejostřejší a grafika a fotografie co nejjasnější a zároveň odolné proti vodě nebo vyblednutí, umožňují také bezokrajový tisk.

Doplňování inkoustu je prý velmi snadné a není nutné se obávat zbytečného znečištění či přelití barev -- lahvičku lze jednoduše zastrčit do nádržky na barvu a přelít obsah bez zbytečného mačkání. Protože jsou tyto nádržky navíc průhledné, lze také velice snadno sledovat množství zbývajícího inkoustu.

Tiskárnu lze nastavit a připravit k tisku pouze s pomocí mobilního zařízení. Dokonce i bez internetového připojení umožňuje funkce Wi-Fi direct uživatelům připojit jejich tiskárnu k mobilnímu zařízení napřímo.

Kromě toho s aplikací Printer Remote mohou uživatelé ze svých mobilních zařízení posílat naskenované dokumenty rovnou do emailu nebo na cloudové úložiště.  

Ceny tiskárny začínají od 4 790 Kč vč. DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?