Hlavní navigace

Veřejná beta verze Microsoft Office 2010 již příští týden?

13. 11. 2009

Sdílet

Veřejná beta verze Microsoft Office 2010 do konce listopadu


Steve Ballmer, CEO Microsoftu, v říjnu prohlásil, že jeho společnost hodlá uvolnit veřejnou betaverzi svého nového Office 2010 během listopadu a podle emailů, které Microsoft posílá uživatelům, je redmondský gigant odhodlaný tento limit dodržet.

V červenci byla uvolněna verze Technical Preview skrze novou službu Click-To-Run, která distribuovala nový balík kancelářských aplikací vybraným testerům. Právě jim toto úterý Microsoft odeslal emailem oznámení, že se další verze balíku Office 2010 blíží. „Připravujeme naše stránky Microsoft Connect pro uvolnění další verze Office 2010, která vám bude dostupná a my vás žádáme o poskytnutí zpětné vazby i z jejího používání. Jak jsme již řekli dříve, Office 2010 se dostane do stádia veřejné beta verze ještě tento měsíc a my stále hodláme tento cíl dodržet. Přesné datum uvolnění však říci nemůžeme,“ píše se v informativním mailu Microsoftu.

Microsoft zároveň testuje také online edici nového Office 2010, která má být dostupná zdarma miliónům uživatelů již příští rok. Další informace o Office 2010 přináší sesterský server Computerworld http://computerworld.cz/software/office-2010-beta-unikly-na-internet-5132.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?