Hlavní navigace

Betaverze aplikací Norton Internet Security 2011 a Norton AntiVirus 2011

22. 4. 2010

Sdílet

Betaverze aplikací Norton Internet Security 2011 a Norton AntiVirus 2011Tým Norton společnosti Symantec představil betaverze Norton AntiVirus 2011 a Norton Internet Security 2011, které jsou nyní k dispozici zdarma ke stažení z webu Norton beta. Společnost také představila betaverzi své první bezpečnostní aplikace pro Facebook a dva samostatné bezpečnostní nástroje určené k potírání stále více rozšířené hrozby v podobě falešných antivirových programů a jiných infekcí.

Produkty Norton AntiVirus 2011 a Norton Internet Security 2011 budou navíc obsahovat funkci System Insight 2.0, která překračuje hranice zabezpečení a upozorňuje uživatele v okamžiku, kdy mají aplikace podstatný vliv na systémové prostředky.

Funkce Download Insight 2.0 je novinkou v softwaru pro rok 2011 a rozšiřuje ochranu, kterou produkt poskytuje na základě hodnocení. Funkce je nyní využívána prakticky při každém stažení bez ohledu na klienta (prohlížeč, e-mail, rychlé zprávy). To zajišťuje ochranu uživatelů před stažením škodlivých souborů bez ohledu na to, jakou cestou se soubor do počítače dostává. Software Norton 2011 pomocí informací hodnocení vytváří také zprávy o „důvěryhodnosti“ souborů v systému a pomáhá uživatelům poznat, nakolik jsou jejich zvyky při stahování riskantní ve srovnání s 53 miliony současných účastníků programu Norton Community Watch.


Dostupnost betaverze

Beta verze aplikace je nyní veřejnosti k dispozici ke stažení zdarma na adrese: www.norton.com/nis2011beta nebo www.norton.com/nav2011beta.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?