Hlavní navigace

Znáte produkty, které Microsoft nabízí zdarma?

20. 5. 2010

Sdílet

Společnost Microsoft představila nový internetový portál s názvem Microsoftzdarma.cz. Všichni zájemci z řad domácností i podniků naleznou na adrese www.microsoftzdarma.cz informace o bezplatných produktech a službách společnosti Microsoft. V současné době je k dispozici přes 150 programů, nástrojů a služeb ke stažení zdarma a jejich počet se dále zvyšuje. Na portálu Microsoftzdarma.cz je v tuto chvíli možné stáhnout 77 programů a služeb, o nichž mnoho uživatelů dosud ani neví.

Webový portál Microsoftzdarma.cz je také přizpůsoben vyhledávání odborných informací a produktů pro uživatele z řad studentů a učitelů, vývojářů a správců počítačových sítí nebo firem. Studenti a učitelé si zde mohou stáhnout metodické příručky k výuce a aplikace na sdílení dokumentů mezi školou a studenty. Firmy zase mohou ocenit vyhledávání školících kurzů a možnost navazování profesních kontaktů. Pro vývojáře a správce sítí jsou připraveny odkazy na různé  technické portály a nástroje.

Ukázky vývoje nových produktů a technologií společnosti Microsoft najdete na adrese http://research.microsoft.com/en-us/.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?