Hlavní navigace

Výkonné firemní notebooky a tiskárny představil HP

14. 5. 2013

Sdílet

Mezi novinky patří notebooky řady ProBook 400 Series s dlouhou výdrží baterií či pokročilými bezpečnostními funkcemi či  ProBook 200 Series.

Třeba prvně jmenované stroje zahrnuje portfolio čtyř notebooků se 17,3ʺ (44 cm), 15,6ʺ (40 cm) a 13,3ʺ (33,8 cm) displejem. Laptopy mají tělo s hliníkovými prvky v barevném provedení Meteorit Grey a obsahují SSD i příslušenství pro připojení přes sítě 4G. V jejich výbavě nechybí ani technologie DTS+ pro využívání audio a videokonferencí ve velmi vysoké kvalitě.

Součástí ohlášení jsou i skener Scanjet Pro nebo tiskárny LaserJet a Officejet, které podle výrobce pomohou firmám spravovat jejich tiskové či obrazové úlohy s důrazem na optimalizaci nákladů i provozního času.

Například multifunkční laserové stroje LaserJet Pro řady M521 dovolují uživatelům tisknout i na cestách ze svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikací ePrint, AirPrint nebo DirectPrint. Tiskárny  LaserJet Enterprise M725  jsou zase určené pro velký objem tisku s podporou široké škály formátů papíru až do velikosti A3 a s funkcemi pro zpracování obrazových dokumentů za prý velmi výhodnou pořizovací cenu.

Multifunkční tiskárna Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One  poskytuje platformu pro levný vysokonákladový tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů až do formátu A3.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?