Hlavní navigace

Výpadek elektřiny v datovém centru? Eaton má řešení

29. 8. 2012

Sdílet

Novou verzi softwaru Intelligent Power Manager (IPM), která umožňuje snadnější zotavení po výpadku napájení a pro dokonalejší migraci v rámci virtualizovaných prostředí VMware vCenter Site Recovery Manager, uvedl na náš trh Eaton.

Pokud standardně vybavené virtualizované datové centrum ztratí napájení, musí technická obsluha obvykle ručně spustit konkrétní kroky procesu obnovy, často ve velké časové tísni. IPM tento proces zjednodušuje, neboť ztrátu napájení okamžitě identifikuje a spustí v aplikaci VMware Site Recovery Manager proces obnovy a migrace po výpadku napájení.

Aktualizovaná verze softwaru IPM zabezpečuje i automatickou synchronizaci virtuálních počítačů a inicializaci záložního pracoviště.

Díky integraci IPM s Site Recovery Managerem mohou IT pracovníci na platformě VMware vCenter Server zobrazit, monitorovat i spravovat nejen virtuální a fyzické servery, ale též zdroje záložního napájení (UPS), rozváděče (PDU) a ostatní zařízení v napájecí soustavě.

„Když firmy spojí funkce správy napájení s IT virtualizační platformou, pak mohou při výpadku napájení určit, jak a kam přesunout své klíčové aplikace, a to tak, aby zůstaly v chodu, a rovněž aby provoz firmy zůstal nepřerušen a byla zachována integrita dat,“ dodává Hervé Tardy, vice president & general manager Power Quality Division v Eatonu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?