Hlavní navigace

Web Programujte.com přichází s novou tváří

8. 7. 2011

Sdílet

Na webu Programujte.com jsou nyní pro návštěvníky připravena témata jako např. financování startupů (a webových projektů obecně), postup výroby a ukázky vytváření log od lidí z oboru, optimalizace webových projektů na backendu, instalace webového serveru s nejnovějšími verzemi aplikací, vývojové diagramy či seriál o multiplatformní aplikační a UI knihovně Qt.

Návštěvníci se mohou také těšit na odborné články z oborů programování, webdesign, grafika, elektrotechnika, databáze a design, což je vlastně novým hlavním zaměřením webu. Přibylo i aktuální zpravodajství z výše vyjmenovaných oborů, dále fórum s více diskuzemi, novými moderátory, možností ohodnocení příspěvků a autorů (po vzoru stackoverflow), v budoucnu i jako e-mailová konference.

Novinkou je i kalendář akcí ze všech zmíněných oborů i s fotkami z proběhlých akcí. Přibyla také nová rubrika Kritika webových stránek, hodnotící existující weby, kde je uvedené hodnocení od porotců a dále web mohou ohodnotit i čtenáři a radit a doporučovat co dále vylepšit.

K dispozici je i sbírka zdrojových kódů připravených ihned k použití do projektů a web Programujte.com je také kompletně propojen i se sociálními sítěmi, obsahuje upozornění na zajímavé akce, live přenosy z konferencí či na twitter kanál při konání barcampů a jiných akcí.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?